Nová nabídka UGO Freshbarů: přehlednější, lahodnější a trendy - Ugo

Nová nabídka UGO Freshbarů: přehlednější, lahodnější a trendy

Pokud jste v posledních dnech navštívili naše pobočky nebo nás sledujete na sociálních sítích, pak už určitě netrpělivě čekáte na odhalení slibovaných novinek. Den D je tu a pokud chcete vědět, co je u nás nového, čtěte dál! :)

Co nás vedlo ke změně nabídky drinků? V první řadě jsme chtěli, aby pro vás nabídka byla přehlednější a zároveň atraktivnější. V UGO totiž sledujeme světové trendy v oblasti zdravého stravování a ty nás inspirovaly k využití nových ingrediencí, kterými si můžete obohatit vaše šťávy či smoothies a vytvořit si tak funkční drink na míru svým potřebám a chuti. Na jaké novinky se tedy můžete těšit?

Přehlednější menu
Počet drinků jsme mírně zúžili, ale ty nejoblíbenější samozřejmě zůstávají. Nově je dělíme na dvě hlavní skupiny: šťávy a smoothies.

  • Šťávy, tedy nápoje z odstředěného ovoce a zeleniny, jsou ideální pro osvěžení a doplnění vitamínů. Vybrat si můžete buď čistě ovocné nebo zeleninovo-ovocné.

  • Smoothies jsou sytější varianta drinků, obsahují totiž i rozmixované ingredience. Smoothies nově dělíme na ovocné, speciální a proteinové.

Nové ingredience
Počet položek na menu se sice opticky zúžil, ve skutečnosti je ale nabídka mnohem bohatší. Jakto? Může za to skupinka ingrediencí navíc, tzv. “extras”, které si můžete přidat do vybrané šťávy nebo smoothie a vyladit si je tak na míru svým potřebám. Hráškový protein ocení například sportovci či vegetariáni, chilli zahřeje a podpoří trávení, spirulina povzbudí a tvaroh promění nápoj v sytou svačinku a pokud si chcete zamlsat, přidejte si do drinku med nebo agáve sirup, které vám drink zdravě osladí.

Sezónní drinky 6x ročně
Nově jsme pojali také sezóny, které budou tematické a namísto 4x ročně se sezónní nabídka změní každé dva měsíce. To abyste v UGO mohli ochutnat ještě víc ingrediencí, které jsou aktuálně díky svojí sezóně nejchutnější a nejbohatší na cenné látky.

Nové boxové saláty
Rádi byste do UGO zašli na lehký oběd, ale nemáte v okolí žádnou Salaterii? Ve Freshbarech přibyly nové boxové saláty, které vedle polévek nabízí další možnost, jak si i v konceptu Freshbarů můžete dát plnohodnotný oběd.

UGO snacky
K oblíbenému drinku nebo jen tak na chuť či malý hlad si nově v UGO můžete dát i malý UGO Snack.

Doufáme, že se vám nové menu líbí stejně tak, jako nám. Pokud na něm nemůžete najít svůj oblíbený drink, neváhejte se zeptat obsluhy, která vám poradí, kde ho na menu nově najdete, případně jak jak si objednat vhodnou alternativu.