Něco menšího na zub? UGO má sváču pro každou příležitost - Ugo

Něco menšího na zub? UGO má sváču pro každou příležitost

Před důležitou pracovní schůzkou, při (možná) osudovém rande nebo před pravidelným sportováním... Hlad přichází kdykoliv a často nečekaně. Nenechte se vykolejit a zaskočte si do nejbližšího UGO pro slanou nebo sladkou svačinku. Která se hodí a kdy?

 

Když nestíháte snídani

Nestihli jste se nasnídat a teď jste si v práci konečně ukrojili trošku času na malé dopolední občerstvení? No tak hurá do UGO pro wrap. Na menší hlad by měl stačit malý, třeba ten lehký s mozzarellou, rajčaty a bazalkou.


Hlavně se neztrapnit!

Je jedno, jestli chcete zapůsobit na nový pracovní kolektiv nebo na nový objev. Vtip je v tom, že si vyberete takovou sváču, při které nehrozí žádné faux-pas kvůli flekům od jídla nebo kvůli výraznějšímu, ehm, zápachu z úst. Hlavně nic tekutého nebo česnekového! Takže… Co třeba žampionový quiche? Decentní uždibování vidličkou se jeví jako “safe” metoda, a to i když se vám budou třást ruce nervozitou na první schůzce nebo před důležitým pracovním meetingem.

 

Když se potřebujete v práci soustředit

Nasadíte sluchátka, ztlumíte telefon, odhlásíte se ze všech sociálních sítí… A soustředění pořád nepřichází? Mozek se startuje pohybem, takže šup, zvednout a hurá do UGO pro něco sladkého – protože mozek zároveň neumí fungovat bez cukrů. A sytého, abyste mohli dlouho nerušeně pracovat a neměli hlad. Chia puding s banánem, acai a ostružinami je nejen fakt moc dobrý, ale díky banánu i zásobárnou draslíku, který udržuje hlavu v kondici.

 

Před zkouškou

Ať už studujete nebo pracujete, na důležitý mentální výkon je potřeba se pořádně posilnit. Aby tělo i paměť šlapaly jako hodinky, jsou potřeba omega 3 mastné kyseliny. To zní jako UGO salát s avokádem a tuňákem, avokádo je jich totiž plné. Salát máme také připravený v take-away variantě, takže když ho kvůli staženému žaludku jen uzobnete, počká na vás, až budete mít náročný úkol hotový a žaludek uvolněný.

 

Před cvíčem nebo posilkou

Chce to něco lehkého, po čem nebudete mít dlouho hlad. Trenéři říkají bílkoviny, my v UGO říkáme jogurtovo tvarohový krém. Máme ho hned ve třech variantách, zkuste třeba s borůvkami, ty jsou plné antioxidantů a ty přijdou vždycky vhod.