Nakoukněte pod víčko UGO lahviček - Ugo

Nakoukněte pod víčko UGO lahviček

V UGO si myslíme, že není nic lepšího než čerstvě utržené ovoce a právě sklizená zelenina. Odebíráme je z farem, s jejichž majiteli jsme jedna ruka, a tak víme, jak je pěstují a že zralé plody sklízí ve chvíli, kdy dosáhnou nejlepší chuti a maximálního obsahu živin. A to je přesně to, co chceme uvnitř našich lahviček. Nic víc, nic míň.

Kdo nám to kazí šťávu

Nejspíš už tušíte, že trvanlivost šťáv komplikují mikroorganismy přirozeně se vyskytující v ovoci a zelenině. Ty už po pár hodinách nastartují procesy, které šťávu znehodnotí, a takovou bychom vám určitě nenabídli. Ale jak na ně?

Nic než příroda dovnitř nesmí

Mohli jsme jít cestou pasterace a zničit malé návštěvníky vysokou teplotou, jenže teplota je k čerstvému ovoci a zelenině nemilosrdná a rozdíl v chuti a barvě byste rozhodně poznali. A to nemluvíme o ztrátě živin, o které vás (ani sebe) nechceme ochudit. Někdo se možná rozhodne takový produkt „vylepšit” cukrem, barvivy či aromaty. A koneckonců i vitamíny je už dnes možné přidat dodatečně. Ale tohle není příroda a rozhodně to není UGO. 

Kamarádka fyzika

Naštěstí teplota není jediný fyzikální jev, který na mikroorganismy platí. Ještě je tu totiž tlak. Právě paskalizace neboli metoda ošetření vysokým tlakem umí zlikvidovat vše, co by ve šťávách dělalo neplechu. A naopak umí zachovat to, co v nich chceme, plnou chuť, vůni a barvu a cenné živiny. Paskalizovaná šťáva se navíc stále může pyšnit štítkem RAW. Taková dobrota vám v lednici vydrží přibližně měsíc, i když tak dlouho se jí stejně těžko odolává :)

Denní dávka zdraví za fér cenu

Podle zásad zdravého stravování bychom měli denně sníst až 5 porcí ovoce a zeleniny. Může se to zdát hodně, pomoci si ale můžete právě UGO lahvičkami. Jedna pomerančová obsahuje šťávu ze 4 celých pomerančů, grepová zase ze 3 grepů, a to už pokryje doporučenou denní dávku vitamínu C. V nabídce máme také 100% jablečnou šťávu a nezapomínáme ani na zeleninu, tu najdete v kombinacích řepa+jablko nebo mrkev+jablko. Kvalitní ovoce a zelenina má svou cenu a cena takových surovin se příliš neliší od ceny UGO lahvičky. A k tomu nemusíte nic čistit, loupat, krájet, odšťavňovat ani uklízet půlku kuchyně. Nejen obsah lahviček, ale i cena je tedy nejvíc fér, jak umíme. 

Naše tajemství už znáte, tak kterou ochutnáte jako první? :)