Na Prague Food Festivalu si dáte UGO koktejly, UGO lahvičky i zmrzlinu - Ugo

Na Prague Food Festivalu si dáte UGO koktejly, UGO lahvičky i zmrzlinu

Oblíbený festival skvělého jídla a pití startuje už v pátek 29. května a my doufáme, že bude krásně. Na Prague Food Festivalu totiž budeme mít několik stánků s osvěžující nabídkou a fotostěnu k tomu.

Výlet na Prague Food Festival vám moc doporučujeme. Nádherné prostředí zahrad Pražského hradu, nejlepší české restaurace a…UGO! Na PFF nás najdete na 5 různých místech. Abyste se mohli připravit předem, přidáváme podrobnosti.

Čerstvé ovocné koktejly a zmrzlina: stánek č. 26

Plánek PFF 2015

Jak vidíte na plánku z tabletového časopisu Dotyk (doporučujeme si Dotyk č. 20 stáhnout, je zadarmo a obsahuje interaktivního průvodce festivalem), na stánku č. 26 najdete naši vyhlášenou superovocnou zmrzlinu i bar s čerstvými šťávami a koktejly.

Přesné menu včetně cen najdete na webu PFF, v nabídce budou i lahvičky za 1 grand (festivalová měna). Zmrzlina z mixu jablek, malin, borůvek a jahod bude také za 1 grand.

PFF 2014

Čerstvé ovocné koktejly: stánek č. 32

Ovoce a zeleninu před vašima očima odšťavíme a rozmixujete také na stánku č. 32. Menu je stejné jako v případě baru na stanovišti 26 - včetně lahviček.

Zdravá cesta v Míčovně: stanoviště č. 5

Na stanoviště v krásné renesanční Míčovně se obzvlášť těšíme! Drinky vám tu připravit nemůžeme, to nám u památkářů neprošlo :) Nicméně se tu můžete těšit na řadu zajímavých produktů od vystavovatelů, které spojuje potěšení ze skvělého, a přitom zdravého jídla. U našeho stánku budete moci degustovat a dozvědět se více z výroby UGO lahviček, co je paskalizace a proč ji pan Ugo používá. Lahvičky zde budou i ke koupi.

PFF 2014

V případě pěkného počasí chystá náš UGO Activation tým Ugovu fotostěnu v Letní Míčovně, abyste si z Prague Food Festivalu odnesli něco na památku! Stavte se, bude to čerstvé. Jak taky jinak. :) Více o Zdravé cestě na PFF

Stánky Kofola č. 4 a 14

UGO lahvičky s čerstvou šťávou za 1 grand seženete i na společných stáncích značek Kofoly, která je generálním partnerem PFF.

PFF 2014

Nalákali jsme vás? V tom případě se moc těšíme na osobní setkání od pátku 29. do neděle 31. května v zahradách Pražského hradu. http://www.praguefoodfestival.cz/