Mocná síla citrusů vás bude v UGO Freshbarech provázet celou zimu - Ugo

Mocná síla citrusů vás bude v UGO Freshbarech provázet celou zimu

Díky sezónní nabídce se v UGO můžete spolehnout, že do těla pokaždé dostanete všechny živiny, které zrovna nejvíc potřebujete. Během zimy, kdy řádí chřipky a rýmičky, proto najdete v UGO vitamíny nadupané citrusy, které posílí vaši imunitu.

Nová sezóna s názvem Mocná síla citrusů startuje právě dnes a užijete si ji až do začátku února. Pomeranče, mandarinky a citrony najdete v UGO Freshbarech ve čtyřech sezónních drincích i wrapu. Kromě ovoce nadupaného vitamíny a antioxidanty jsme sezónní menu obohatili také superpotravinou spirulínou nebo zázvorem a chilli, které v chladných dnech krásně prohřejí tělo a pomůžou při nachlazení.

Co je tedy na menu?

  • Green smoothie s avokádem a kiwi osvěžuje limeta a říz mu dodává osvědčený lék na zimní neduhy – zázvor. Superpotravina spirulina navíc dobíjí energii a posiluje imunitu

  • Pro velký úspěch opakujeme příjemně pikantní drink mandarinka, chilli, mango. V minulých letech tenhle drink válel, tak schválně, jak si povede letos.

  • Základem třetího nápoje ze sezónní nabídky je pomeranč a ucítíte v něm i citron. Sladkou chuť mu dodává tropický ananas. Prostě vitamín C kam se podíváte.

  • Poslední drink, který můžete v UGO ochutnat jen v zimě, citrusy neobsahuje. To ale neznamená, že by byl méně zdravý. Slaďounká hruška vyniká v kombinaci s tradičními středoevropskými zdroji vitaminů: červenou řepou a jablkem.

V mnoha Freshbarech si k drinku navíc můžete dát wrap a zahnat bacily, hlad a žízeň najednou. V Ugowrapu s uzeným kuřetem nechybí v citrusové sezóně mandarinka. Wrap obsahuje ještě rajčata a základ je kari smetanový, takže porce prohřívacího koření bude v zimních měsících zajištěna i v oblíbené studené svačině.