Mocná síla citrusů řádí i v UGO Salateriích - Ugo

Mocná síla citrusů řádí i v UGO Salateriích

Ode dneška až do začátku února, tedy během hlavního rýmičkového období, si v UGO Salateriích můžete objednat speciální saláty ze sezóny Mocná síla citrusů. Na sezónních salátech si pochutnáte, zasytí vás a ještě díky vitamínům a antioxidantům nakopnete svou imunitu.

Kromě šesti salátů ze stálé nabídky si v mrazivých zimních měsících můžete pochutnat na těchto sezónních speciálech s citrusy:

  • První speciální zimní salát je s uzeným pstruhem. Tahle lahodná svižná rybka neobsahuje téměř žádný tuk a bezvadně ladí s avokádem, které kromě pěkně dlouhého seznamu vitamínů a minerálů obsahuje i zdravý tuk a spoustu vlákniny. Nesmíme zapomenout na naši lokální červenou řepu, jarní cibulku, lehkou jogurtovou zálivku a navrch osvěžující pomeranč – a vitamínová bomba je na světě. Pozor, po odpálení nastává exploze chuti!
  • Ve druhém sezónnímu speciálu si pochutnáte na šťavnatém marinovaném krůtím mase, oblíbeném pro svou křehkost, nízký obsah tuků a jemnou chuť. To bude zalité v jemně kořeněné kari omáčce. Extra porci vitamínu C zajistí červené zelí a bylinkový šmrnc dodává koriandr. O mocnou sílu citrusů se v tomto salátu postará slaďounká mandarinka.

Kromě svěžích salátů s citrusy si v zimě můžete dopřát i čtyři sezónní drinky, které najdete jak v UGO Freshbarech, tak v Salateriích. Tak dobrou chuť a zimu bez rýmičky ;)