Melouny se valí do UGO barů. Letní sezóna je tu! - Ugo

Melouny se valí do UGO barů. Letní sezóna je tu!

Dneska je ten den. Do UGO barů a Salaterií právě dorazily melouny! Po roce jsou tak opět v nabídce jedny z vůbec nejoblíbenějších sezónních kombinací. Letos melouny doplní osvěžující okurka a višně.

V létě je potřeba doplňovat tekutiny. A jak jinak si tuhle povinnost zpříjemnit, než něčím opravdu dobrým, třeba šťavnatými melouny? Ty jsou plné sladké šťávy, přitom jsou osvěžující a překvapivě málo kalorické. Může být něco lepšího do letních veder?

Na sezónním melounovém menu najdete osvědčené šampiony:

  • Nahořklou kombinaci grep a meloun, která nadchne i ty, co jinak neradi sladké.
  • Svěží mix meloun a limeta.
  • Oblíbený koktejl meloun, jahody a máta. Máta dodává ostrou kořeněnou chuť (prostě říz) a dělá z něj návykovou kombinaci.

Jak už jsme zmínili, jedna sezónní specialita je okurková. Že to zní zvláštně? Ti, kdo u nás měli v bylinkové sezóně green smoothie z okurky, špenátu, polníčku, jablka a banánu, už se nad okurkou v drinku nepozastaví. A kdo jste ji ještě neměl, vězte, že okurka je sladká, osvěžující a asi netřeba dodávat, že super zdravá a moc dobrá. Zkuste green smoothie okurka, mango, špenát a jablko a poznáte to na vlastní jazyk.

Melounovo-okurkovou sezónu doplní koktejl višně, maliny, pomeranč, jablko, protože v létě nesmí prostě maliny chybět. Jejich kombinace s výraznými višněmi je tak dobrá, že jsme si prostě nemohli pomoct.

Letní UGO lahvičky

Pozor, stále ještě nekončíme! Melouny a okurky totiž nečekají jen na barech. Šťávy z nich si můžete přibalit na cesty v podobě nových sezónních lahviček. Ty budou ke koupi celé léto a více vám o nich řekneme příště.

Tak co si dáte? ;)