Mandarinková sezóna je krátká, ale stojí za to! - Ugo

Mandarinková sezóna je krátká, ale stojí za to!

Granátové jablko, mango, passion fruit, chilli. To jsou hlavní partneři mandarinek v nadcházející sezóně v UGO barech. Bude jim to spolu klapat? :)

O mandarinky bychom vás v předvánočním čase ošidit nemohli. Letos jsme si je ale dovolili zpestřit trochou exotických chutí. Kdy jindy si totiž dopřát exotiku, než když u nás žádné ovoce nedozrává?

MAND_39_780x485_CZ

Loni jsme se v UGO sázeli, jestli bude mandarinkový drink s chilli úspěch nebo propadák. Jak to dopadlo? Letos už se sázet nemusíme protože víme, že je to jistota: mandarinka, mango, med a chilli byl loňský favorit číslo jedna. Jestli jste ho neochutnali loni, letos ho nesmíte promeškat.

K němu přibudou další exotické novinky. Kombinace granátové jablko, mandarinka, jablko přijde vhod vždycky, když si budete chtít udělat malou (nebo klidně velkou) radost něčím dobrým. A pokud máte raději spíše kyselé koktejly, pak kombinace passion fruit, mandarinky a jablka bude to pravé.

Pokud se nemůžete nabažit chuti mandarinek a nechcete prostě nic než mandarinky, naprosto vám rozumíme a odšťavníme vám čistou mandarinkovou šťávu.

Ti, kdo fandí koktejlům se zeleninou, budou mít v mandarinkové sezóně zástupce v podobě mixu mandarinka, mrkev, limeta, jablko. Klasikové určitě vsadí na drink z mandarinky, jahod a banánu, který je super i jako lehká svačinka.

Mandarinkové koktejly a šťávy budou v nabídce od 7. prosince do poloviny ledna, tak nepromeškejte svou zimní dávku vitamínů a skvělé mandarinkové chuti. Sezóna je krátká!