Máme dvě nové lahvičky: Jsou plné jahod, malin a borůvek - Ugo

Máme dvě nové lahvičky: Jsou plné jahod, malin a borůvek

Sytá kombinace jahoda-banán-jablko nebo šťavnatá malina-jahoda-borůvky-jablko? Kterou novou lahvičku zkusíte jako první?

Osm stávajících druhů lahviček nově v regálech rozšiřují dvě nové plné bobulovin, tedy jahod, malin a borůvek. Ty jsme tentokrát zkombinovali s bánány a jablky a můžete si tak vybrat lahvičku podle toho, jestli máte spíš malý hlad nebo velkou žízeň. Jako vždycky jsou obě nabité živinami, mají skvělou chuť a vydrží až měsíc v ledničce.

Koktejly s jahodami, malinami a borůvkami jsou na UGO barech jedny z nejoblíbenějších, proto jsme se rozhodli, že musíme vaše oblíbené chutě dostat i do lahviček. Tak je totiž budete moci mít pořád při ruce.

phpXQBy58AM

První mix jahoda – banán – jablko díky banánu příjemně zasytí, takže se hodí i jako lehká svačinka do školy nebo do práce. Tomu nahrává i fakt, že banán působí blahodárně na paměť a koncentraci.

Voňavá kombinace malina – jahoda – borůvka – jablko potěší fanoušky lesních plodů, kteří se mohou těšit jak z chuti, tak z příznivého vlivu borůvek na fungování mozku.

Pro jistotu připomeneme (ale vy už to určitě víte), že i nové lahvičky jsou ošetřené paskalizací, tedy vysokým tlakem, který zničí všechny bakterie, viry a plísně, přitom ale dokáže ve šťávě uchovat původní chuť i cenné živiny čerstvě vymačkaného ovoce.  Takto ošetřené lahvičky můžete mít v ledničce i několik týdnů a pořád budou k nerozeznání od čerstvě vymačkaných šťáv.

Vybrat si můžete jako obvykle „příruční“ 200ml lahvičky, které se pohodlně vejdou do školního batohu i do kabelky, nebo praktické litrové balení pro celou rodinu. Nové lahvičky najdete v UGO barech i na dalších prodejních místech už nyní.