Léto v Salateriích: Melounové osvěžení v kelímku i na talíři! - Ugo

Léto v Salateriích: Melounové osvěžení v kelímku i na talíři!

Grilování, maliny, melouny… Zní vám to jako perfektní léto? Nám rozhodně. A podle toho také vypadá letní nabídka UGO Salaterií s názvem Melounové osvěžení.

Jeden z nejoblíbenějších sezónních salátů všech dob je i toto léto zpátky. Dokonalou ladnost chutí grilovaného kuřecího masa, šťavnatého vodního melounu, výrazného balkánského sýru a slaďoučké malinové zálivky se nám holt pořád nepodařilo ničím trumfnout :-)

Pokud nemáte vyloženě chuť na sladké, máme dobrou zprávu - grilem voní i druhý sezónní salát. Grilovaný losos s bulgurem, ředkvičkami, vejcem, avokádem a hořčicovou zálivkou chutí nikterak nezaostává za sladkým kolegou a navíc hraje letními barvami a  bezvadně zasytí.

Melounové osvěžení na vás samozřejmě bude celé dva měsíce čekat i v kelímku. Ať už zvolíte super osvěžující kombinaci vodní meloun a jahody s mátou a limetkou nebo melounový mix (vodní, cantaloupe, žlutý) s kapkou citrónu, rozhodně nešlápnete vedle.

Kromě melounových drinků můžete vyzkoušet také novinku  meruňky, jahody, pomeranč, jablko.

Ne náhodou je melounová sezóna jednou z nejoblíbenějších UGO sezón vůbec. Letos si ji můžete užívat od 11. července až do poloviny září.