Léto plné výhod - za nákup na Rohlik.cz sleva v UGO! - Ugo

Léto plné výhod - za nákup na Rohlik.cz sleva v UGO!

Ve spolupráci s online supermarketem Rohlik.cz jsme připravili speciální akci, kterou věříme, že ocení jak zákazníci Rohlik.cz, tak pražští fanoušci UGO.

Pokud během července a srpna nakoupíte v online supermarketu Rohlik.cz, najdete v tašce kromě nákupu navíc poukaz na slevu 20 % na nákup u nás. Můžete ji uplatnit v jakémkoliv pražském UGO na nákup nad 120 Kč. Vybírat můžete cokoliv ze sortimentu Freshbarů a Salaterií. Stačí přinést letáček z tašky Rohlik.cz a dát ho při placení obsluze.

Funguje to ale i obráceně. Pokud jste ještě nikdy nenakupovali online na Rohlik.cz, pak vás možná potěší sleva 100 Kč na první nákup, kterou od nás dostanete za jakýkoliv nákup v některém z pražských UGO. Tak si hlavně do nákupu nezapomeňte přidat některou z našich UGO lahviček. ;)

Kromě UGO lahviček si můžete na Rohlik.cz nakoupit kompletní rodinný nákup potravin, potřeb pro domácnost nebo třeba potřeb pro domácí mazlíčky bez toho, abyste museli opustit gauč. Rohlik.cz vám vše přiveze ve vámi vybraný čas s přesností na 15 minut (žádné čekání na kurýra v několikahodinových oknech) a po Praze a Brně to stíhá už za 90 minut od objednání, do dalších měst pak v řádu hodin. Kromě běžného sortimentu tu koupíte i širokou nabídku farmářských potravin, BIO a potravin pro speciální diety, jako jsou bezlepkové, bez laktózy apod.

Slevu v UGO i na Rohlik.cz můžete využít až do 31. srpna. Jen pozor, že platí jen v pražských UGO Freshbarech a Salateriích a voucherů je omezené množství, takže kdo dřív přijde, ten dřív nakupuje, jí i pije ;)