Letní sezóna je tu! Poprvé v ní ochutnáte drink ze sójového mléka - Ugo

Letní sezóna je tu! Poprvé v ní ochutnáte drink ze sójového mléka

Už jste nakoukli do letních UGO Freshbarů a Salaterií? A všimli jste si, jaké léto jsme letos namixovali?

Tentokrát jsme vsadili na chutě exotické dovolené. Letní sezóna je plná melounů, manga nebo třeba ananasu. Úplně novou ingrediencí je sójové mléko.

Tradiční letní surovinou jsou u nás v UGO samozřejmě melouny. V jednom ze sezónních drinků najdete melouny dokonce hned tři: meloun vodní, cantaloupe, i žlutý a k tomu kapku citronu.

Stálicí na letním menu je kombinace meloun, jahody, máta a limetka, kterou jste vloni pili jako o závod, a tak letos nemůže chybět.

Exotických chutí si ale užijete i v sezónním green smoothie z avokáda, špenátu, ananasu, banánu a pomeranče. Jak asi tušíte, tak tenhle koktejl je nejen moc dobrý, ale z fleku nahradí třeba i odpolední svačinku.

Poslední sezónní drink kombinuje typicky české letní ovoce a svěží citrusy - grep, jahody, jablko je lehký, ideální na doplnění tekutin v letních vedrech, ve kterých přijde vhod i to, že je ledový.

Specialitou letošního léta a úplnou novinkou je veganský mix, jehož základem je sójové mléko. To doplňuje exotické mango, sytý banán, jablko a citron, ale tím to nekončí. Na dně kelímku najdete maliny, díky kterým tenhle drink nejen skvěle chutná, ale také vypadá. Kombinace malin se sójovým mlékem totiž tvoří neodolatelný „ombré“ efekt.

Dejte nám vědět, jak vám nový sójový koktejl chutná a jestli u nás chcete vidět rostlinné mléko i ve stálé nabídce!

Pět osvěžujících letních kombinací bude UGO Freshbarům a Salateriím vládnout v období od 21. června do 19. září, takže neváhejte a ochutnávejte!

c44_A4v_CZ_WEB