Letní saláty v UGO potěší vegetariány, vegany i obdivovatele krásných tvarů! - Ugo

Letní saláty v UGO potěší vegetariány, vegany i obdivovatele krásných tvarů!

Halloumi, Kumato a Romanesco. Než se toto léto vydáte do některé UGO Salaterie, doporučujeme mít tyto gastronomické pojmy nastudované… :)

Sezónní salátová nabídka tentokrát potěší masožravce, vegetariány i vegany. Ingredience možná znějí trochu cizokrajně, jakmile je ale ochutnáte, hned si je zapamatujete a nebudete chtít už nikdy zapomenout.

Teď si ale čtyři letní speciály konečně představme.

Prvnímu sezónnímu salátu kraluje uzený pstruh se zlatou řepou a baby bramborem. Ochucený je lžičkou majonézy. Tahle křehká rybí specialita zaručeně bez kostí bude chutnat všem, kdo mají rádi jemnou chuť sladkovodních ryb.

UGO0320516_1260_mala

V loňském roce jste si oblíbili vegetariánský salát s grilovaným sýrem Halloumi, obřím kuskusem, rajčátky Kumato, červenou bazalkou a středomořskou zálivkou s česnekem a novým kořením, proto jsme se rozhodli zařadit ho do nabídky i letos.

Kdyby existovala zeleninová soutěž krásy, květák Romanesco by se bezpochyby pravidelně umisťoval na stupních vítězů. Nejen svým krásným tvarem, ale i skvělou chutí bude doplňovat veganský salát s kuskusem, cizrnou, lískovými ořechy a lehkou pomerančovo-octovou zálivkou.

Ani toto léto nebude chybět nejoblíbenější sezónní salát roku 2015. Který že to byl? Přece ten s grilovaným kuřetem, melounem, balkánským sýrem a sladkou malinovou zálivkou. My totiž na melounech jedeme celé léto!

Drinky i saláty z letní nabídky budou UGO Salateriím kralovat až do 19. září, kdy je vystřídá podzimní sezóna.

Na který z letních speciálů se těšíte nejvíc? :)