Jedeme na Colours! A vy? - Ugo

Jedeme na Colours! A vy?

Ani letos nebudeme chybět na našem nejoblíbenějším letním festivalu Colours of Ostrava. Tentokrát nás najdete hned na čtyřech místech - tři jsou přímo ve festivalovém areálu a letos poprvé jsme navíc partnerem diskuzního fóra Meltingpot. 

Colours of Ostrava je naše každoroční oblíbená “šťace” a ani letos tenhle festival, s podle nás nejlepší atmosférou ze všech, nevynecháme. A letos poprvé se na něm můžete občerstvit v UGO Foodtrucku!

Tři šťavnatá místa 

Hned na třech místech budete moci doplnit mezi koncerty šťávu. Dva stánky najdete po obou stranách Vítkovice GONG stage a třetí vpravo za hlavní vstupní branou u hlavní stage. Poznáte nás už z dálky podle vlajek, které budou naše Freshpointy označovat.

Jeden z Freshpointů navíc nebude klasický stánek, ale rovnou UGO Foodtruck s rozšířenou nabídkou občerstvení. Dejte nám vědět, jak se vám líbí!

Zaženeme hlad i žízeň

Ve stáncích budete moci zahánět žízeň některými drinky z aktuálního melounového  menu i několika drinky ze stálého menu nebo si můžete s sebou pod stage vzít UGO lahvičku. V létě nemůže chybět ani naše ovocná zmrzlina, která spolehlivě zchladí i v největších vedrech.
Ve Foodtrucku se navíc můžete i najíst, v jeho nabídce budou totiž i UGO wrapy.

Jsme partnerem Meltingpot

V úvodu jsme zmínili, že nás najdete na čtyřech místech, přitom ale mluvíme jen o třech, že? To čtvrté je totiž sice určené jen pro zvané, ale my máme radost (a je to pro nás velká výzva), že na něm letos můžeme být. Zajišťujeme totiž v neveřejných prostorách diskuzního fóra Meltingpot chutné a zdravé občerstvení pro slavné speakery z 26 zemí světa, kteří tu letos promluví. Doufáme, že jim tak zpříjemníme jejich zážitky z České republiky a vás všechny zveme na zajímavé diskuze, které se tu letos chystají. Tak si dejte na chvilku pauzu od hudby a přijďte osvěžit svou mysl mezi inspirativní osobnosti světového dění, vědy nebo literatury.