Jarní úklid klidně vynechejte, ale jarní UGO Očistu? Tu nikdy! - Ugo

Jarní úklid klidně vynechejte, ale jarní UGO Očistu? Tu nikdy!

UGO Očista je zpátky v celém svém zdraví a tentokrát je navíc ještě o něco chutnější!  Tohle jaro jsme ji pro vás vyšperkovali bylinkami, z ovocných a zeleninových nápojů budou vonět máta, meduňka a petržel. A vůně není zdaleka jediný důvod, proč jsme je do jarních drinků přidali.

Očista plná užitečných bylinek
Letošní Očista bude speciální tím, že bude jarní nejen termínem, ale i chutěmi. S regenerací organismu a jeho probuzením po zimě budou tentokrát pomáhat mimo jiné i jarní bylinky, které najdete hned v několika očistných drincích. Kromě toho, že tedy očistou něco uděláte pro sebe, ještě si užijete svěží jarní chutě.
Třeba taková meduňka uklidňuje, snižuje stres a celkově uvolňuje, což potřebujeme asi skoro všichni, že? Máta zase pomáhá celému trávicímu ústrojí a podporuje funkci přídatných orgánů (játra, slinivka, žlučník), které po náročné zimě očistu mohou potřebovat jako sůl. A petržel slouží sama o sobě jako skvělá detoxikační kůra, čistí krev a pozor, obsahuje třikrát více vitamínu C než pomeranč. V kombinaci s jablkem, okurkou a kapustou udělá vám i vašemu imunitnímu systému opravdu dobře. A tyhle všechny na vás čekají v letošní jarní UGO Očistě!

Jak a kde se přihlásit a kdy to celé vypukne?
Asi už nemusíme představovat, o co v Očistě jde a jak tenhle devítidenní detox program funguje. Tak jen rychlá rekapitulace: devítidenní detox program: 3 dny lehký jídelníček, 3 dny jen na očistných šťávách z UGO, poslední tři dny zase lehký jídelníček, k dispozici nutriční poradna, mobilní aplikace s meditacemi Deepaka Chopry a průvodce Očistou. Kdybyste si přeci jen potřebovali doplnit znalosti, všechny informace najdete na www.ugoocista.cz. A teď to nejdůležitější. Kdy?

Očista bude probíhat jako obvykle ve třech kolech:    
10.–12. 4.
17.–19. 4.
24.–26. 4.

Přihlásit se můžete na www.ugoocista.cz  od 5. března do 1. dubna. Ale pozor, na každý termín je jen omezený počet míst, takže doporučujeme včasnou rezervaci!

Nenechte si ujít už šestou Očistu. Bylinky jsou symbolem jara a vyvážené drinky plné živin zase ztělesněním návalu jarní energie, na který se všichni tak těšíme!