Jarní Salaterie hrají barvami jako jaro samo! - Ugo

Jarní Salaterie hrají barvami jako jaro samo!

Už jste stihli ochutnat něco z nového menu UGO Salaterií? V jarní nabídce nyní najdete jak oblíbené saláty a teplé jídlo, tak úplné novinky, které doslova chutnají jarem!

Po roce se vrací oblíbený salát s krůtím sous-vide a jarním zelným salátem, po kterém se vám podle reakcí na sociálních sítích stýskalo. Doplní ho úplná novinka - sytý salát se třemi druhy humusu, mrkví a cizrnou. Ten je především a hlavně strašně dobrý, přitom neobsahuje ani stopu lepku nebo laktózy, takže si na něm pochutnáte, i pokud jste vegani nebo dodržujete jídelníček čistých dnů UGO Očisty.

Na  menu UGO Salaterií se stejně jako v uplynulých měsících budou vyhřívat i dvě teplá jídla. Ta už se v Salateriích stala pevnou součástí stálé nabídky. Rýži s grilovanou zeleninou, kuřecím masem a arašídovou omáčkou už nejspíš znáte ze zimní sezóny, druhé teplé jídlo je úplná novinka. Nádherně barevné vegetariánské curry je plné mladé zeleniny - křupou v něm baby kukuřičky, hráškové lusky a spousta dalších lahůdek.

Novinky si můžete objednávat do 15.května. Stejně jako ve Freshbarech, tak i v Salateriích nově budeme sezónní menu obměňovat každé dva měsíce, aby byla zelenina v něm vždycky v nejlepší formě a šťavnatosti a abyste měli pořád co nového ochutnávat.