Jaké UGO lahvičky máte nejradši? Zeptali jsme se vás na Facebooku - Ugo

Jaké UGO lahvičky máte nejradši? Zeptali jsme se vás na Facebooku

Není to tak dávno, co jsme zařadili do nabídky dva nové druhy UGO lahviček. Už je to ale dost dávno na to, abyste je stihli ochutnat a abychom zjistili, jestli nováčci zapadli mezi zavedené kolegy :)

Zeptali jsme se vás na Facebooku tak trochu oklikou, a sice kterou UGO lahvičku máte úplně nejradši. No a z výsledků jsme zjistili, že jedničkou je pro vás sice kombinace z původní sestavy, nováčkům se ale i tak podařilo dostat se do top trojky, což nás moc těší a inspiruje ve vymýšlení dalších druhů.

Suverénně nejoblíbenější lahvičkou s velkým náskokem před ostatními je kombinace malina, jahoda, borůvka, jablko. Ani se nedivíme, slaďoučké lesní plody vedou i v objednávkách čerstvých drinků v UGO Freshbarech a Salateriích.

Další pořadí už bylo poměrně vyrovnané a tak je vidět, že každý si v nabídce UGO lahviček jednoduše našel svoji oblíbenou chuťovou kombinaci. Na druhém místě se umístil nejnovější přírůstek do rodiny UGO lahviček a hlavně první lahvičkové green smoothie jablko, špenát, citron, máta.

V těsném závěsu pak následovala další novinka pomeranč, mrkev, jablko, zázvor a taky čtyři stálice: z jednodruhových pomeranč a grep a z mixů pak řepa, jablko a banán, jahoda, jablko.

Rovnou jsme se vás také zeptali na vaši inspiraci na nové kombinace a děkujeme vám za ně. Rádi jsme si početli a sice dopředu nic neslibujeme, ale určitě se k vašim komentářům vrátíme, budeme-li chystat nové druhy! :)