Horká novinka! Do UGO i na pěkně vypečené svačiny - Ugo

Horká novinka! Do UGO i na pěkně vypečené svačiny

Ke každému dni patří i něco teplého na zub. A tak jsme do UGO party přidali novinku, která vás po cestě chladným městem nejen zasytí, ale i zahřeje. Nově si totiž můžete dát dobroty připravené na horkém grilu a složené z chutí celého světa. Tak přijďte ochutnat horké novinky! 

Zahřeje vás třeba: 

Gril Wrap s uzeným kuřetem a ementálem

Náš klasik, kterého vám teď navíc i nažhavíme. Akorát tak velký, abyste neměli hlad při městském maratonu, akorát tak sytý, abyste měli dostatek energie na každý úkol. 

Gril Wrap s ovčím sýrem a olivami

S nádechem středomoří vás zahřejí vzpomínky na dovolenou i to, že je bez masa a s kvalitním sýrem, co vám dodá sílu. Ovčí sýr je totiž oproti tomu kravskému lépe stravitelný, má vyšší obsah vitamínů, minerálů a vápníku, a tak vám skvěle zpestří jídelníček. Oblíbený wrap, který již znáte, nyní i v teplé variantě. 

Sendvič pastrami s křenem a hrubozrnnou hořčicí

Opravdu masová záležitost a sytá dobrota, co má říz a skvělou chuť až do posledního drobečku. Tuhle delikatesu vynalezli v Rumunsku, dobyla hlavně Ameriku, ale pochutnává si na ní celý svět. Zakousněte se taky! 

Bageta bahn-mi s marinovaným kuřecím masem, játrovou paštikou a koriandrem

Chuť dálek, která u nás zdomácněla. Spojení exotického koriandru vás v horké variantě nadchne. Nemusíte pro ni létat do Vietnamu. Stačí skočit do UGO. 

Toust se sýrem halloumi, sušenými rajčaty a pikantní paprikovou omáčkou

Lehce pikantní dobrotě gril sluší. Základem je sýr původně z Kypru, který právě dobývá svět. Jak by také ne! Halloumi je supervýživný a neroztéká se tak, jako ostatní sýry, ale zůstává ogrilovaný a horký. Navíc je snadno stravitelný a plný bílkovin. Zkuste to sami, uvidíte, že k němu zahoříte láskou.

Toust s vejcem, pórkem a parmazánem

Spojení parmazánu, svěžího pórku a vydatného vajíčka v horkém toustu nikdy nikoho nezklame, zato každého skvěle nasytí. Ochutnejte jednu z nejoblíbenějších svačin, po které se vždycky rychle zapráší! 

Roztápíme grily a těšíme se na Vás! Brzy na pochutnanou!