Dny Marianne jsou tu: V UGO barech a Salateriích dostanete 30% slevu - Ugo

Dny Marianne jsou tu: V UGO barech a Salateriích dostanete 30% slevu

Taky se o víkendu těšíte na Dny Marianne? My v UGO týmu už se poctivě připravujeme, protože tušíme, že zájem o osvěžení a něco lehkého k snědku bude během nákupní horečky silný. :)

Aby taky ne. Nejenže u nás načerpáte energii pro další výhodné nákupy. Ve všech Salateriích a UGO barech navíc během Dnů Marianne dostanete cokoliv z našeho 100% čerstvého sortimentu o 30 % levněji! Stačí mít příslušný kupón z Marianne.

My se přimlouváme, abyste během nákupů ochutnali třeba sezónní saláty, které máme v nabídce jen omezenou dobu. A taky si nezapomeňte objednat drinky z letní melounovo-okurkové sezóny. Už brzy je vystřídá podzimní menu!

Nejenže na vás budou čekat všechny UGO bary a Salaterie, které jen v Česku najdete. Občerstvíme vás také v Marianne lounge v Praze na Ovocném trhu a v Ostravě v centru Nová Karolina.

Kdy že to všechno vypukne? Už v pátek! Od 11. do 13. září si můžete užívat až 400 speciálních nabídek ve více než 6000 obchodech po celé republice. Takže pokud ještě nemáte, utíkejte pro zářijovou Marianne, kde najdete slevové kupóny ;)