Co nesmíte minout v UGO barech? Ugovu svačinku! - Ugo

Co nesmíte minout v UGO barech? Ugovu svačinku!

Honí vás během dne mlsná, a vy nevíte, čím ji bez výčitek zahnat? Pan UGO radí mít u sebe neustále pytlíček křupavého, chutného a výživného zobání, známý také jako Ugova svačinka. Že tuhle novinku ještě neznáte?

Výživoví odborníci mají jasno - svačinky dopoledne, svačinky odpoledne. To je trik, který vás spolehlivě zachrání před návalem vlčího hladu a zároveň zajistí dostatek energie po celý den. Se svačinou po ruce tak budete daleko produktivnější, kromě toho menší zobání mezi hlavními jídly brání nárazovému přejídání.

Ugova svačinka

Abyste měli mlsání zajímavější (a zdravější!), namíchali jsme pro vás rovnou tři různé směsi sladkého sušeného ovoce, křupavých oříšků a zdravých semínek.

Takhle vypadají tři Ugovy svačinky:

  1. mandle, mango, jablko (30 g)
  2. meruňky, jablka, banán, rozinky, dýňová semínka (45 g)
  3. kokos, lískové ořechy, slunečnicová semínka, mandle, datle sušené (33 g)

Všechny tři směsi jsou kompletně v BIO kvalitě, bez umělých sladidel, lepku a laktózy a hodí se i pro vegetariány a vegany. Všechny tři mlsací pytlíčky mají ideální kalorickou hodnotu (do 800 kJ) a vysoký obsah vitaminů, minerálů, enzymů a dalších důležitých živin. Takže výčitky stranou a hurá do křupání!

Ugova svačinka

Ugovu svačinku mějte vždycky po ruce, vejde se do kabelky, do šuplíku v práci i do školní aktovky. Za cenu 38 korun jsou pytlíčky k dostání ve všech UGO barech a Salateriích.