Čím doplnit šťávu, když... - Ugo

Čím doplnit šťávu, když...

Které smoothie si dneska dáte? Rozhodnout se můžete podle oblíbené chuti nebo také podle toho, co plánujete dělat. Našláplé suroviny, které v našich funkčních drincích najdete, vám totiž můžou den nejen osladit, ale i zjednodušit. Stačí vědět, jaký si dát v jaké situaci.

 

A post shared by Adriana Paar (@adriankapaar) on

 

Těsně před dovolenou

Když se vám viróza opravdu nehodí nebo třeba při chřipkové sezóně, sáhněte po brčálově zeleném drinku v kombinaci avokádo, špenát, citron, spirulina, mango, jablko. Zázračná spirulina totiž působí protizánětlivě a nakopává imunitní systém. A není v tom sama, zdatně jí sekunduje citron a spolu tvoří neporazitelnou dvojku.

 

Na dobrou náladu

Pro pocit štěstí a zdravé nakopnutí si dopřejte nadupané smoothie banán, mango, raw kakao, maliny, jablko. Raw kakao obsahuje enzymy podporující dobrou náladu, spoustu minerálů podporujících vitalitu a součástí drinku je i banán, který je plný přírodních cukrů, takže energie v té nejčistší formě.

 

A post shared by Eliška Fecenková (@elika_fecenko) on

 

Při sportu

Abyste nebyli dehydrovaní, což se při sportování v parném vedru lehce stane, posilněte se před tréninkem smoothies, které obsahuje Chia, jahody, sójové mléko, banán, pomeranč. Chia semínka jsou plná živin a navíc na sebe vážou vodu, takže organismus udrží zavodněný i při velkých výkonech a v letních parnech. Sójové mléko navíc obsahuje mnoho cenných minerálů a vitamínů, které sportovci využijí.

 
Pro soustředění

Odevzdáváte diplomku v září a dopisujete přes prázdniny? Nebo vás čeká pracovně výživné léto? Při jakékoliv činnosti vyžadující intenzivní a dlouhodobé soustředění si nechte do drinku přimíchat guaranu nebo si dejte proteinový drink Banán, raw kakao, guarana, protein, chia, sojové mléko, jablko. Guarana totiž obsahuje stimulanty theobromin, theofylin a k tomu kofein a další alkaloidy v přírodní formě, takže umí skvěle nabudit, udržuje pozornost a hodí se také při nervovém vypětí. 

 

A post shared by Eliška Junková (@elis_od_junku) on

 

Pro sílu

Hráškový protein, který je součástí všech proteinových drinků, si dopřejte kdykoliv. Je velmi populární mezi vegetariány, vegany, kteří se vyhýbají živočišné stravě. Proteinové drinky jsou ale důležitou součástí diety mnoha sportovců, kteří s jejich pomocí podporují růst svalů. K tomu skvěle zasytí, dodává energii a důležité bílkoviny, což ocení každý z nás.

Nenechte se v létě vyšťavit a doplňujte pitný režim a energii se 100% přírodními smoothies z UGO Freshbarů a Salaterií.