Blogerka roku už tradičně s UGO. Kdo vyhrál letos? - Ugo

Blogerka roku už tradičně s UGO. Kdo vyhrál letos?

Ani letos jsme nemohli chybět na blogerské party roku - Blogerka roku 2016. Jako každý rok jsme byli partnerem této soutěže a letos jsme obdarovali vítězku kategorie Food. Kdože od nás dostal letos obří zásobu UGO? Kdo včera přebíral ceny z rukou Leoše Mareše? A zaválely i letos holky z Acupofstyle.cz?

Stejně jako vloni se česká blogerská a vlogerská smetánka sešla v Hudebním divadle Karlín a my jsme si s nimi užili jak slavnostní část večera, tak následující party. A že oboje stálo za to. 

 

Pokud vás zajímá, jak celý večer vypadal, doporučujeme projít si fotky s hashtagem #blogerkaroku, blogeři večer totiž jak jinak než detailně zdokumentovali ze všech úhlů, pohledů a směrů:-)

Ale postupně. Moderátor Ondra Vodný z Evropy 2 během večera vyhlásil vítěze osmi blogerských kategorií. My jsme letos byly partnerem kategorie Food (jaké také jiné, že?), proto jsme se nejvíce těšili právě na ni.

vítězové Blogerky roku 2016

Výherkyně kategorie od nás dostala nabitou kartičku do Freshbarů a Salaterií a k tomu celoroční spolupráci s UGO na rok 2017, takže jsme byli nadšení, když jsme zjistili, že mnoho finalistek k nám na salát a koktejly chodí už teď, “mimo soutěž”.

Vítězkou kategorie se stala Katka s blogem Mycookingdiary.cz, na kterém zdravě vaří, cestuje a jí. A především moc ráda zkouší novinky, a těch je v UGO pořád dost, tak doufáme, že nám příští rok bude s jejich testováním pomáhat a dá vám vědět, jak jí u nás chutná!

Katce za nás předávala výhru markettingová managerka Alena Procházková (v modrých šatech).My Cooking Diary na Blogerce roku 2016

A jak dopadly další kategorie?

  •  Už snad ani samotné holky z Acupofstyle.cz nemohlo překvapit jejich už pravidelné vítězství v kategorii fashion, (i když na pódiu tvrdily opak;)).
  • Vítězství si letos zopakoval i bloger roku Dominik Landsman (Deník moderního fotra).
  • I videoblogerka roku Shopaholic Nicol měla z loňska natrénováno. Co ale natrénovat nemohla, bylo přebírání výhry z rukou Leoš Mareše.
  • V pánské kategorii videobloger roku si diváci (a divačky obzvláště) na pódiu užily Youtubera Kovyho.
  • Kategorii life letos velmi těsně vyhrála Česká miss Natálie Kotková s blogem www.thenattiness.com.
  • V kategorii Beauty si letos poprvé výhru vymalovala Lucie Dejmková s blogem www.getthelouk.com.
  • Cosmo objevem roku se stal blog Svět podle Katky.


 My ještě jednou gratulujeme všem výherckyním a výhercům a těšíme se na spolupráci s Katkou!