Blogerka roku? UGO bylo u toho! - Ugo

Blogerka roku? UGO bylo u toho!

I letos bylo UGO partnerem soutěže Blogerka roku. Díky tomu jsme nemohli chybět na finálovém vyhlašovacím večeru. Dojmy si samozřejmě nenecháme pro sebe.

Vyhlášení Blogerky roku 2015 proběhlo v Hudebním divadle Karlín. Večer se nám moc líbil, už jen proto, že divadlo bylo plné talentovaných (a krásně oblečených!) mladých lidí. Doporučujeme prohlédnout instagramové fotky s hashtagem soutěže. ;)

UGO bylo partnerem soutěže o objev roku. Zkrátka a dobře té nejvíc "fresh" části, jak jinak :) Vítězkou se stala My Cooking Diary a na fotce vidíte naši Denču, jak předává cenu za UGO.

Denca

A ještě oficiální fotografie vítězky "naší" ankety:

Objev

Celkem se vyhlašovalo 8 kategorií, z nichž šest spadalo pod Blogerku roku a dvě pod Blogera roku. Výsledky už jsou veřejné, takže pokud se k vám ještě nedostaly, mrkněte se na to, jak dopadla dámská a pánská část ankety.

Přítomností na pódiu naše účast neskončila. Po vyhlašovací části večera následoval večírek, na kterém nechyběl stánek s UGO lahvičkami. Hodně nás potěšilo, když jsme v průběhu afterparty potkávali účastníky s lahvičkou čerstvé šťávy v ruce.

Stanek

Pokud jste to byli vy, doufáme, že se zase brzy uvidíme! :)