Ať žije ovoce! V UGO barech vám z něj připravíme i svačinové salátky - Ugo

Ať žije ovoce! V UGO barech vám z něj připravíme i svačinové salátky

K obědu salát nebo polévka, jako dezert pak sezónní drink a s sebou na svačinu salátek v kelímku. Taky to tak děláte? Jestli jste naše svačinové salátky ještě nezkoušeli, máme pro vás pár důvodů, proč to změnit.

Ovocné či zeleninové svačinky pro vás chystáme každý den čerstvé. Jak taky jinak. Seženete je v naprosté většině UGO barů, takže vás zachrání, kdykoliv potřebujete rychlou, a přitom zdravou přesnídávku. Ideální na střídačku s Ugovou svačinkou. :)

Pokud jste naše salátky ještě neochutnali, asi vás bude zajímat, jaké vám můžeme nabídnout. Tady je představení všech, na které můžete v UGO barech a Salateriích střídavě narazit.

Crusty

Ovocný dezert Crusty

“Crustyho” seženete ve dvou velikostech. XXL kelímek váží 300 g, menší pak 230 g. Svačinka Crusty kombinuje pomeranč s hroznovým vínem a křupavým müsli (odsud její název) a smetanový jogurt. Na ozdobu jahody, kiwi a rozinky.

Čoko lahůdka a Banánová lahůdka

Ovocný dezert Čokolahůdka

 

I čokoládovou svačinku máme pro velký i menší hlad (370 g a 250 g). Banán a kiwi si tu notují s jogurtem a čokoládou, na ozdobu dáváme hroznové víno a jahody. Pokud čokoládu nemusíte (vážně?:), dejte si příbuznou Banánovou lahůdku.

Ovocný mišmaš

Ovocný Mišmaš

V kelímku s Ovocným mišmašem si odnesete mix nejrůznějšího ovoce dle aktuální sezóny. Nejčastěji to bude ananas, hroznové víno, kiwi či pomeranč, ale také jahody, meloun či mandarinka. Záleží, co zrovna venku zraje.

Jahodová a Medová miska

Jahodova miska

V medové svačince najdete smetanový jogurt, müsli a med. Kdo má chuť na ovoce, dá si Jahodovu misku, kde jsou místo medu jahody ve formě jahodového pyré. Pyré mixujeme z ovoce, medu a jablečné šťávy.

Hříšné jahody

A když už jsme u těch jahod. V sezóně je u nás dostanete i v hříšné svačince, která kombinuje smetanový jogurt, plátky jahod a extra porci medu.

Beruška

Proč se Beruška jmenuje po berušce? Jakmile tento ovocný dezert uvidíme, bude vám to jasné :) Smetanový jogurt kombinujeme s ostružinami a jahodovým i ostružinovým pyré, jehož část si necháme na vrchní “puntíky”. Beruška je oslazená medem.

Zeleninová svačinka s hummusem nebo pažitkovým dipem

Zeleninové tyčinky s hummusem

Chcete posvačit něco zeleninového? V tom případě popadněte kelímek s tyčinkami z mrkve, bílé ředkve, okurky a řapíkatého celeru. Namáčet je můžete buď v cizrnovém hummusu (proč si tahle dobrota zasloužila tak nelichotivý název?) nebo pažitkovém dipu ze zakysané smetany.

Acai snack

Na závěr svačinka se superpotravinou acai. Přičtěte k ní jogurt, banán, oříškové müsli a med a dostanete snack, který vás nakopne na celé náročné pracovní odpoledne.

Který kelímek si z UGO baru odnesete příště? :)