Ať žije mandarinková sezóna! Pět nových koktejlů čeká jen na vás. - Ugo

Ať žije mandarinková sezóna! Pět nových koktejlů čeká jen na vás.

Měníme sezónu! Ode dneška si můžete v UGO barech objednávat šťávy a koktejly plné těch nejsladších mandarinek. Doporučujeme začít novým koktejlem okořeněným chilli. Myslíme si, že se vážně povedl.

Právě v zimě jsou mandarinky nejsladší a nejšťavnatejší. Toho jsme v UGO barech museli využít ve váš prospěch. Navíc jsou mandarinky plné vitamínu C, takže pro boj se zimou je tohle svítivé ovoce jako stvořené. Pro jaké mandarinkové kombinace si tedy můžete v polední pauze doběhnout a který koktejl si dát odpoledne místo svačiny?

mandarinka

Hlavní hvězdou mandarinkového menu je odvážně pikantní mix mandarinka, chilli, mango, med. Vážně? Mandarinky a chilli? Možná to zní bláznivě, ale schválně se zamyslete.

Kombinace vitaminy nabitého ovoce s chilli, které vás v zimě zahřeje, a medu jako přírodního antibiotika je během chřipkové sezóny sázkou na jistotu. Exotické mango je pro změnu bohaté na vitamin A, beta karoten a vlákninu. O skvělé chuti výsledné kombinace se snad ani nemusíme zmiňovat, pečlivě jsme ji testovali.

Až ochutnáte mandarinky s chilli, zkuste i další kombinace. Do poloviny února, kdy mandarinková sezóna poběží, na to bude spousta času. Které to jsou?

  • Slaďounká čistá mandarinková šťáva
  • Vášnivý koktejl mandarinka, passionfruit, pomeranč
  • Green smoothie mandarinka, máta, špenát
  • Svačinový koktejl mandarinka, jahody, banán

Už máte svého favorita? A troufnete si na chilli? Dejte nám vědět, jak vám letošní mandarinková sezóna chutná!