10 způsobů, jak si užít UGO lahvičky - Ugo

10 způsobů, jak si užít UGO lahvičky

10 druhů a 10 způsobů využití. Naše UGO lahvičky s raw ovocnou a zeleninovou šťávou jsou doslova multifunkční. Nevěříte? Podívejte na naši malou lahvičkovou inspiraci ;)

1. Do kabelky, do auta, zkrátka na cesty

Menší lahvičku jsme sice nedávno zvětšili z 200 na 250 ml (to aby se do ní vešlo více vitamínů), ale pořád má ideální velikost do tašky, ať už míříte kamkoliv. A tak můžete mít svoji UGO ovocnou nebo zeleninovou šťávu po ruce v práci, v autě nebo třeba na nákupech.

2. Do lednice

Ujíždí si na UGO šťávách celá vaše rodina? Pak si pořiďte rovnou litrové balení do lednice. Není totiž nic lepšího, než si UGO dopřávat s těmi, které máte nejradši a klidně každý den ;)

#ugo #raw #malina #jahoda #jablko #boruvka #delicious #mnamka #ugocz

Fotka zveřejněná uživatelem @pan_wonka,

3. Lehká svačinka

Malý hlad je zrádný, protože za chvilku vyroste, bude z něj velký hlad a to pak člověk klidně spořádá i to, z čeho má později výčitky. Taková malá UGO lahvička v kabelce nebo na pracovním stole s malým hladem zatočí a kdo by si vyčítal ovoce a zeleninu, no ne? :)

4. Do koktejlů

Šťávou z UGO lahvičky si můžete snadno vylepšit vaše limonády nebo koktejly. Dodáte jim tak nové dimenze chuti, i když doma zrovna nemáte několik druhů čerstvého ovoce. A pozor, následují dva tipy, jak vaše smoothie přetvořit v další dobroty!

5. Smoothie bowls

Smoothie bowls znáte? To jsou totiž nejkrásnější a nejzdravější snídaně na světě. Je to vlastně taková hustší “koktejlová kaše” a na její ochucení se perfektně hodí UGO lahvičkové šťávy. Nebo zkuste šťávou zalít chia semínka, nechat přes noc v lednici a ráno tam najdete skvělý chia puding!

6. Frozen smoothie

Mražené koktejly jsou super věc ze dvou důvodů. Jednak si můžete připravit skvělý koktejl na každý den v týdnu a přitom mixér zašpiníte jen jednou. No a taky si vyrobíte skvělý sorbet na horké letní dny.

7. Dárek pro maroda

Čím potěšit někoho, kdo leží v posteli s chřipkou nebo nachlazením? UGO lahvička doplní marodům vitamíny a zároveň jim zpříjemní stonání skvělou chutí. Ideální je třeba nová kombinace pomeranč, mrkev, jablko, zázvor.

8. Doplnění energie

Máte odpoledne v práci nebo třeba po cvičení chuť na sladké? Nejspíš to bude tím, že tělo je unavené a dožaduje se cukrů. Místo průmyslově zpracovaných sladkostí mějte po ruce raději UGO lahvičku, přírodní cukry obsažené v ovoci vás totiž spolehlivě proberou.

9. Pro děti

Menší lahvičky jsou skvělé taky jako svačinka pro děti. Padnou jim bezvadně do ruky, nezatíží příliš batoh, objem šťávy je na svačinu tak akorát a navíc dítko v pár locích doplní energii, vitamíny i tekutiny!

10. Jen tak

Copak musíte mít důvod dát si něco dobrého a zdravého? :)

A jak UGO lahvičky využíváte vy? Dejte nám vědět, pokud jsme na něco zapomněli :)