Smoothies - Ugo
Lahvičky

Lahvičky

V UGO lahvičkách najdete nepasterované 100% ovocné a zeleninové šťávy v raw kvalitě. Díky šetrnému ošetření vysokým tlakem (paskalizací) si zachovají chuť i živiny jako čerstvě vymačkaná šťáva, ale v ledničce vám vydrží až 4 týdny!

 

Při výrobě UGO lahviček si dáváme záležet na původu surovin a odebíráme je jen od známých dodavatelů. Informaci o tom, odkud ovoce a zelenina z vaší lahvičky pochází i jaké je odrůdy, najdete na boční straně etikety.

Smoothies

UGO Smoothies jsou novinkou v portfoliu UGO. V UGO Smoothie převažuje obsah ovocného pyré nad ovocnou šťávou. Jsou hustší, dobře zasytí a jsou tak ideální zdravou svačinkou na doma i na cesty. Stejně jako UGO šťávy také UGO Smoothies jsou v RAW kvalitě, nepasterované, bez přidaného cukru i vody a v ledničce vám rovněž vydrží až 4 týdny. Pro svou výbornou chuť tam však rozhodně tak dlouho nezůstanou :-) Informace o tom, odkud ovoce z vaší lahvičky pochází a jaké je odrůdy, najdete na boční straně etikety. Pochutnáte si na kombinaci manga, meruňky a jablka nebo jahody, broskve a jablka.

  • Mango, meruňka a jablko Mango, meruňka a jablko
  • Jahoda, broskev a jablko Jahoda, broskev a jablko