Kdo je Ugo - Ugo

Kdo je Ugo

TOTO NENÍ ZNAČKA

1.

INSPIRUJEME A JSME KAŽDÉMU NA DOSAH

Značka UGO nabízí jídlo a nápoje, jejichž základ je tvořen ovocem a zeleninou. Tento zdravý koncept přispívá k udržení přirozené rovnováhy nejen ve stravování, ale i ve způsobu života. Naším cílem je rozšířit dostupnost tohoto druhu čerstvého jídla a nápojů tak, aby byly každému na dosah.
2.

S NÁMI SE CÍTÍTE LEHČÍ

Ugo představuje koncept zdravého stravování, po kterém se tělo i mysl cítí dobře.
3.

MILUJEME KVALITNÍ SUROVINY

Využíváme pouze kvalitní suroviny s jasným původem od vybraných pěstitelů. Nepasterizujeme a ani nepřidáváme do našich jídel a nápojů nic umělého.
4.

VĚŘÍME, ŽE JSME TÍM, CO JÍME

Zdravé stravování má dopad na tělo a jeho fungování. Nepřináší jen štíhlou figuru, ale i komfort těla a mysli, správné fungování mozku i celého organismu. Posílí imunitu, zvýší produktivitu a zlepší náladu.

5.

JSME PRO KAŽDÉHO, KDO SE CHCE CÍTIT LÉPE

Nejsme jen pro sportovce. Jsme tu pro každého, kdo chce budovat své zdravější já a cítit se jednoduše lépe.

Proto je naší vášní přinášet lidem čerstvá, kvalitní a chutná jídla a nápoje plné vitamínů a vlákniny pro celý den.

6.

HISTORIE UGA

UGO je česká firma založená v roce 2005. V UGO Freshbarech a UGO Salateriích nabízí čerstvě připravené 100% ovocné a zeleninové šťávy a koktejly, které personál připravuje na místě na objednávku zákazníka.

V roce 2012 koupila celou síť UGO barů společnost Kofola ČeskoSlovensko, která k nim v roce 2014 přidala i síť freshbarů a salaterií Mangaloo. V současné době tak UGO provozuje 52 Fresbarů a 17 Salaterií.

Toto je zdravý životní styl